רשימת קיצורי מקלדת

דבר ראש המועצה

תושבי מבשרת ציון וגולשים יקרים,
 
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט המחודש של המועצה המקומית מבשרת ציון.
מבשרת ציון הוקמה והתפתחה משני יישובים, מעוז ציון ומבשרת ירושלים, ועל ההיסטוריה החשובה של היישוב תוכלו לקרוא כאן באתר זה.
כיום, מבשרת ציון מהווה את היישוב הגדול ביותר בפאתי העיר ירושלים. אוכלוסיית היישוב מונה נכון לשנת 2013 כ – 27,000 תושבים, היישוב משתרע על פני כ – 6,000 דונם, ומייצג איכות חיים ברמה גבוהה.
 
אנו במועצה המקומית עושים ככל הניתן על מנת לפתח את היישוב, בראש ובראשונה חיזוק מערכת החינוך שהינה מהטובות בארץ, בנייה לזוגות צעירים, שיפור פני היישוב, הקמת גנים ציבוריים, יצירת מחוללי הכנסה ביישוב, שיפור התשתיות, שמירה על צביונו המיוחד של יישובנו ומעל הכל שיפור השירות לתושב.
 
המועצה בראשותי פועלת באופן שוטף ועקבי לשיפור הבטיחות בדרכים ביישוב באמצעות העמקת החינוך לבטיחות בדרכים במוסדות החינוך, שיפור תשתיות הבטיחות, שימוש באמצעי הסברה וקיום פעילויות קהילתיות לכלל התושבים.
 
כחלק מהמאמצים לשיפור השירות לתושבים, שודרג אתר האינטרנט, אשר מספק מיידעים אודות שירותי המועצה השונים ומאפשר לכם התושבים להתעדכן במהירות במגוון נושאים ותחומים החל במספרי טלפון חיוניים, כתובות דוא"ל של בעלי תפקידים במועצה, שעות פעילות, אירועי תרבות וחינוך, מידע על מחלקות המועצה, מוסדות החינוך והציבור ועוד.
אני בטוח כי הקשר הישיר והבלתי אמצעי, שמעניק האינטרנט, ישפר הן את התקשורת בין התושבים למועצה והן את איכות השירות אותו מעניקה המועצה לתושבים.
 
שלכם,
יורם שמעון
ראש המועצה