רשימת קיצורי מקלדת

''חמד''ת השקד''

חמד"ת השקד

מנהלת: יעל לוגסי
כתובת: האורן 52 מבשרת ציון
מספר כיתות 12
מספר תלמידים 260
מספר אנשי צוות 40
מייל בית הספר – h.hashaked@gmail.com

טל מזכירות בית הספר - 025683384
 
הבטחה חינוכית:
חמד"ת השקד שואף להיות בית חם המטפח את תחושת השייכות והמסוגלות של כל תלמיד ותלמידה ומכוון להצמיח את תלמידינו להיות בוגרים ערכיים, אכפתיים ומצליחים.
 
אנו מחנכים לחיי תורה וקיום מצוות מתוך חיבור אישי, חוויה ושמחה ומעניקים העשרה תורנית נרחבת- בלימודי רשות, חוגי תלמוד תורה, לימוד בחברותות, חידונים, טקסי קבלת שבת ואירועי שיא סביב חגים וימים מיוחדים.
 
ביה"ס מזמן מגוון של התנסויות ללמידה ולהתפתחות אישית המאפשרות מימוש יכולות, רכישת מיומנויות ופיתוח כישורים אישיים. אנו רואים כל תלמיד כעולם ומלואו שיש לטפחו ולהעניק לו את התנאים לצמיחה ולהתפתחות מתמדת בדרך של "חנוך לנער על פי דרכו".
 
שיתוף מהעשייה הייחודית:
 
חינוך חברתי ערכי
• פעילות חברתית עשירה בהתאם לערך החודש בדגש על מעורבות גבוהה של התלמידים, שיתוף הקהילה ופעילות משותפת עם ילדי הגנים.
• פיתוח מנהיגות צעירה מובילה - תכנית "אח בוגר"- חונכויות בין בוגרים לצעירים, מועצת תלמידים פעילה ושותפה במהלכים בית ספריים, הפסקות פעילות בהובלת התלמידים, סיירות תלמידים ותפקיד לכל תלמיד.
 
פדגוגיה מוטת עתיד
צוות ביה"ס בתהליך למידה והתחדשות מתמדת. אנו מטמיעים דרכי הוראה, למידה והערכה מגוונות בהן התלמיד פעיל ויוצר באמצעות פדגוגיה חדשנית המעוררת סקרנות, מעודדת חשיבה עצמאית ומעניקה כלים לפיתוח לומד עצמאי מתוך מגמה להכשיר את תלמידינו לדור העתיד.
בנוסף התלמידים נהנים ממגוון שיעורי העשרה- בע"ח, חקלאות, רובוטיקה, העולם המופלא, מיינדפולנס ועוד..
 
ראיית הפרט ומענים דיפרנציאליים
· בביה"ס אנו נותנים דגש על הכרות מעמיקה עם הילדים ויצירת קשר אישי משמעותי עם המורים באמצעות שיח רגשי המקדם את תחושת השייכות והמסוגלות האישית .
 
· בביה"ס סל מענים מגוון המותאם אישית לכל תלמיד- תכניות העצמה אישיות וקבוצתיות המפתחות מיומנויות חברתיות ורגשיות ומעניקות כלים להתנהלות מקדמת, שיעורים פרטניים, תכנית "סבבתא"- סבים וסבתות המתנדבים בביה"ס וחונכים ילדים, "אחים בוגרים"- תלמידי הישיבה התיכונית במסגרת מחויבות אישית.
 
ציטוט השראה: "כל ילד צריך מבוגר אחד שיאמין בו" (הרב קרליבך)