רשימת קיצורי מקלדת

בתי ספר יסודיים

בית ספר "מולדת"

הבטחה חינוכית:
בית ספר שם דגש על הכנת הילדים של היום לעולם של המחר, ומפתח מיומנויות המותאמות לעידן המודרני: יצירתיות וחדשנות, חשיבה ביקורתית, עבודת צוות, פתרון בעיות, קבלת החלטות, אוריינות דיגיטאלית ולמידה עצמאית. במסגרת ייחודיות בית הספר הילדים נחשפים ומתנסים בתחומי אומנויות מגוונים הנותנים מענה ליצירתיות ולפיתוח כישורים חברתיים וכישרונות אישיים, לצד התמודדות עם אתגרי המדע והטכנולוגיה.
 
"השלם מכיל יותר מאשר את סכום חלקיו". הצוות החינוכי פועל מתוך שליחות ומתייחס אל התלמיד כאל אדם שלם. אנו דואגים להתאים "חליפה אישית" בהתחשב בחוזקות, בצרכים, ברצונות, וזאת על מנת לאפשר לכל אחד להגיע להצלחות, מימוש מטרות אישיות וקידום הישגים.
קראו עוד

בית ספר "חמדת השקד"

חמד"ת השקד שואף להיות בית חם המטפח את תחושת השייכות והמסוגלות של כל תלמיד ותלמידה ומכוון להצמיח את תלמידינו להיות בוגרים ערכיים, אכפתיים ומצליחים.
 
אנו מחנכים לחיי תורה וקיום מצוות מתוך חיבור אישי, חוויה ושמחה ומעניקים העשרה תורנית נרחבת- בלימודי רשות, חוגי תלמוד תורה, לימוד בחברותות, חידונים, טקסי קבלת שבת ואירועי שיא סביב חגים וימים מיוחדים.
 
ביה"ס מזמן מגוון של התנסויות ללמידה ולהתפתחות אישית המאפשרות מימוש יכולות, רכישת מיומנויות ופיתוח כישורים אישיים. אנו רואים כל תלמיד כעולם ומלואו שיש לטפחו ולהעניק לו את התנאים לצמיחה ולהתפתחות מתמדת בדרך של "חנוך לנער על פי דרכו".
קראו עוד

בית ספר "צלילי נעם"

כבית ספר תורני אנו מעמידים בראש סולם הערכים שלנו את ערכי תורת ישראל. אנו מעניקים לתלמידינו שמונה שנות חינוך למצוינות לימודית, חברתית וערכית ומנחילים לתלמידינו שורש יציב וחזק להיות יהודי הצועד בדרך התורה. אנו מקנים לתלמידינו מיומנויות וכלים מתאימים המסייעים להם למצוא את דרכם בסיטואציות שונות בחיים.
קראו עוד

בית ספר קהילתי - סביבתי "השלום"

בית ספר "השלום" הינו בית חינוך המדגיש את ערכי המצוינות, הסביבה והקהילה. בית בו התלמידים קשובים לרחשי ליבם, מעיזים לחלום, להגשים החלומות ולהרחיב את אופקיהם. צוות בית הספר מאמין כי כל אחד יחיד ומיוחד ומוסיף מהייחודיות שלו להרמוניה הצבעונית והמיוחדת של קהילת "השלום". לכלל הבאים בשערינו ניתנות הזדמנויות שוות להתפתחות, למידה וקידום אישי.
 
פדגוגיה פורצת דרך
בית ספר השלום הינו חממה לחדשנות פדגוגית המביאה לידי ביטוי למידה במרחבים חדשניים ובדרכי הוראה, למידה והערכה מגוונות. אלו נועדו להעמיק ולחזק את המסוגלות האישית, לפתח לומד עצמאי ולעודד סקרנות. אצלנו בשלום לומדים מתמטיקה רב תחומית המשלבת תכנות, רובוטיקה ומדעים. חוקרים היסטוריה וגאוגרפיה באמצעים מתוקשבים או יוצאים לטיול וירטואלי במשקפי מציאות מדומה בלב האדם. חשוב לנו לאפשר למידה בכל מקום. מהכיתה, דרך מעבדות המחשבים, פינת החי, הגן האקולוגי, החורשה, גן המשחקים והחממה.
קראו עוד

בית הספר הממלכתי הדרור תל"י

בית הספר הנו בית ספר ברוח תל"י – תגבור לימודי יהדות. זהו בית חינוך יהודי, ציוני, דמוקרטי המתנהל באווירה פתוחה וברוח פלורליסטית. בבית הספר צוות חינוכי מסור, המחנך לאהבת הארץ, התרבות העם והמולדת, תוך יצירת תחושת שייכות לעם היהודי ולמדינת ישראל.
 
בית הספר מאמין במשפט " כל ילד צריך מבוגר אחד שיאמין בו" (הרב שלמה קרליבך) . בית הספר פועל על פי העיקרון בו כל תלמיד הוא יחיד ומיוחד, תוך ראיית הצרכים האישיים ומתן מענה אישי לכל אחת ואחד.
 
בית הספר מחנך את תלמידיו להיות בוגרים הפועלים בסובלנות ובסבלנות, תוך ראיית האחר והתחשבות בו. כמו כן אנו מגדלים בוגר בעל ערכים התורם לעצמו לקהילה ולמדינה.
 
בבית הספר מספר פינות חי המסייעות לילדים ומלמדות על אחריות, רגישות ואהבת האחר. בעלי החיים מסייעים ליצירת אקלים בטוח ומכיל, המגביר את ההנאה וההנעה של התלמידים בתהליכי ההוראה – למידה.
קראו עוד