רשימת קיצורי מקלדת

נוהגים באחריות – נלחמים יחד בקורונה!

תושבים יקרים,
נוהגים באחריות – נלחמים יחד בקורונה!
בהמשך להחמרה בתחלואת הקורונה בארץ, ובכלל זה במבשרת ציון, הבוקר נכנסנו לצבע האדום במודל "הרמזור", עם 87 חולים פעילים, כאשר אחוז המאומתים מכלל הבדיקות עומד על 3.27%.
עקב ההחמרה, קיימה המועצה הבוקר התייעצות עם כלל הגורמים המקצועיים, פיקוד העורף, מתאמת הבריאות ואחרים, בה הוחלט לבטל את אירועי התרבות שתוכננו לעת הקרובה, בהם:
בניה ברבי ואליעד נחום, פסטיבל הקובה – נסרין והפרויקט של רביבו, איתי לוי, אירוע "שבתרבות" שתוכנן לסוף השבוע הקרוב, וכן ביטול כלל האירועים שתוכננו לילדים ולנוער בחודש אוגוסט.
כמו כן, חוגים ופעילויות תנועות נוער יתאפשרו רק במקומות פתוחים.
החלטה קשה זו, התקבלה, כאשר לנגד עינינו בריאותם ושלומם של תושבי היישוב, וכן הרצון שלנו לאפשר את פתיחת שנת הלימודים כסדרה בתחילת חודש ספטמבר.
רוכשי הכרטיסים, יקבלו זיכוי מלא בימים הקרובים, באמצעות כרטיס האשראי דרכו נרכשו הכרטיסים לאירועי המועצה.
אני פונה לכל אחת ואחד מכם באופן אישי, היות ואנו נמצאים בנקודת זמן קריטית עבורנו.
ככל וניישם הלכה למעשה את הנחיות משרד הבריאות, בעניין ההתחסנות ושמירת הוראות המרחק וההיגיינה, יהיה היפוך מגמה ונשוב להיות יישוב ירוק, וכך יתאפשר מבחינתנו, לפתוח את שנת הלימודים כסדרה.
אם חלילה נמשיך במגמה הקיימת, אנו עלולים להמשיך ולהיות אדומים במודל "הרמזור", גם בתחילת חודש ספטמבר - ויהיו לכך בוודאי השלכות מרחיקות לכת, על פתיחת שנת הלימודים, על המסחר, מחסומים ברחבי היישוב, ועל יכולת ההתקהלות ברחבי היישוב.
זה הזמן שלנו – לגלות אחריות וסולידריות, בכדי לשוב להיות יישוב ירוק בהקדם.
שלכם, יורם.