רשימת קיצורי מקלדת

ברכת ראש המועצה

הורים ותלמידים יקרים,

ההרשמה לכיתות א' בפתח, וכולנו נרגשים לקראת רישום הילדים לשנה הבאה למערכת החינוך של הישוב. בשנים עברו, פעלנו רבות, שכל הורה יוכל לבחור את מסגרת הלימודים, בבית הספר היסודי בהתאם להשקפת העולם ולדרך שבה הוא רוצה לחנך את ילדיו .
 
המעבר מגן הילדים לכיתה א', מהווה שינוי משמעותי בחייו של הילד ושל וההורה, ומאתגר בהיבטים הרגשיים, החברתיים והלימודיים. אנו עושים את המיטב, על מנת שילדכם יתחיל את שנת הלימודים בצורה הטובה ביותר, ובמהלך שהותו בבית הספר, יקבל את החינוך המיטבי מהצוות החינוכי.
 
בשנים האחרונות, הגדלנו את תקציב החינוך בצורה משמעותית והוא מהווה כ- 47% מתקציב המועצה.
אני מאמין, שמערכת חינוך טובה ואיכותית, תוביל את הישוב להישגים מרשימים, ותאפשר לכל תלמיד ותלמידה למצות את היכולות האישיות בסיוע הצוותים המקצועיים האמונים על מערכת החינוך בישוב .
 
כיום, לאחר השקעה רבה, אנו שמחים שתלמידי היישוב נהנים ממערכת חינוך איכותית, שכוללת סביבת עבודה ותשתיות חדשניות אנו נמשיך לחתור ולהצעיד את מערכת החינוך להישגים והצטיינות.
 
לפנינו עוד אתגרים רבים להמשיך ולהצעיד את מערכת החינוך להישגים מרשימים.
בטוחני, כי בסיום לימודיהם, יצטרפו ילדיכם לדורות של בוגרי הישוב, שמתגייסים לשירות משמעותי בצה"ל וממשיכים לאחר שחרורם ללימודים אקדמיים ובונים קריירה משמעותית, תוך תרומה אדירה לחברה ולמדינה.
 
מקווה אני, כי החוברת שלפניכם תעזור לכם לבחור את בית הספר המתאים ביותר לכם ולילדיכם.
אני מאחל לכל תלמיד ותלמידה באופן אישי הצלחה במסע החינוכי .
 
לרשותכם בכל עת
יורם שמעון